Kierowca ciężarówki C+E

Miejsce pracy: Baza Wrocław/Pietrzykowice Trasy w Europie

Opis stanowiska:

W związku z poszerzeniem skali działalności i rozwojem floty pojazdów poszukujemy Kierowców do transportu międzynarodowego.

Twoje przyszłe obowiązki:

  • Obsługa tras międzynarodowych w całej Europie

Co oferujemy:

  • Umowę o pracę na polskich warunkach
  • Bardzo dobre wynagrodzenie: podstawę 450 EUR na rękę + 55 EUR za każdy dzień pracy + MACRON i MILOG
  • Punktualną wypłatę wynagrodzenia
  • Trasy w pojedynczej obsadzie
  • Jazdę zgodną z normami czasu pracy
  • Auta DAF i VOLVO (CIĄGNIK MEGA i TANDEMY), średni wiek auta to 1,5 roku
  • zaplecze socjalne na bazie (prysznic, kuchnia, nocleg)
  • System pracy 3/1, 4/1,  5/1,  6/2,  7/2,   8/2  oraz inne
  • Trasy na terenie UE – Niemcy, Francja, Austria, Szwajcaria, Hiszpania
  • Pomoc w załatwianiu formalności urzędowych
  • Ubezpieczenie
  • Szkolenia w zakresie obsługi nowoczesnych systemów w pojazdach DAF i VOLVO
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy

Czego wymagamy:

  • Prawo Jazdy kat. C+E z wymaganym kodem 95 + Karta Kierowcy
  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe w prowadzeniu pojazdów ciężarowych (ciągnik lub tandem)
  • Dokładność, uczciwość, odpowiedzialność kultura osobista to cechy, które powinien posiadać nasz kierowca

Wyślij nam swoje CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych

Adres e-mail:

rekrutacja@chomar.pl

Oferty pracy

Dołącz do nas!

Data dodania: 01.08.2017

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Zobacz wszystkie

Partnerzy