Chomar gościem spotkania biznesowego

25.10.2018

Nasza spółka CHOMAR LOGISTIC wzięła udział w spotkaniu biznesowym – Rynek magazynowy i centra dystrybucyjne w Polsce. Spotkanie było okazją do omówienia aktualnej sytuacji na rynku oraz perspektyw rozwoju obiektów magazynowych i centrów dystrybucyjnych.

Pan Rafał Choma brał udział w panelu dyskusyjnym obok takich firm jak Metroplan Polska, Panattoni Europe, firma doradcza Olesiński oraz TelForceOne, gdzie skupiono się głównie na przyszłości rynku magazynowego.

Spotkanie było bardzo dobrą okazją do zaprezentowania usług, które oferujemy. Nawiązaliśmy nowe kontakty biznesowe, które z pewnością przyniosą wymierne korzyści.

Powrót

Aktualności

50 pojazdów DAF w Chomar

10.10.2018

Z przyjemnością informujemy, że nasza flota znów zyska kolejne, nowoczesne pojazdy. W październiku 2018 r. podpisaliśmy kontrakt z firmą DAF Trucks Polska Sp. z o.o. na wynajem partii […]

Chomar po godzinach – integracja na statku

14.09.2018

Chomar to ludzie i zespół, to atmosfera wspólnej pracy i zabawy. Tym razem naszą imprezę integracyjną zorganizowaliśmy w nietypowym miejscu, bo na pływającym po Odrze statku. Impreza zgromadziło […]

Partnerzy